Aktualności

Promocje

Z okazji Dnia Kobiet od 08.03.2015 do 30.03.2015 mamy dla Was super promocje !

Kwas hialuronowy Curamed Beauty Line 2,5% (1,5ml) - wysoko oczyszczony, niesieciowany, biokompatybilny, o dużej skali gęstości (25mg/ml) i uzyskiwany w procesie biofermentacji. Nie powoduje uczuleń oraz spełnia wszystkie wymogi narzucone wyrobom medycznym. Zestaw dostępny jest w sterylnej, gotowej do użycia ampułkostrzykawce o objętości 1,5ml.

kwas hialuronowy kosmetolog margaret

Nasza filozofia

W naszym salonie kosmetycznym w Zielonej Górze zadbamy o Twoją skórę z największą starannością. Dbałość o standardy i stosowanie skutecznych metod pielęgnacji sprawiają, że każdy zabieg staje się szczególnym przeżyciem i pozwala uzyskać optymalne rezultaty. Profesjonalne kosmetyki BABORa w rękach wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji gwarantują widoczne i odczuwalne rezultaty zabiegów.

Darmowy roczny kurs kosmetyczny

Kurs Kwalifikacyjny kosmetyczny roczny kwalifikacja A.61 obejmuje: pielęgnację twarzy i dekoltu, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja itd.
W systemie dziennym i zaocznym kończący się egzaminem państwowym.

Zapisy do 20.12.2014 info: 606750407, 609357125

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.