Nasza filozofia

W naszym salonie kosmetycznym w Zielonej Górze zadbamy o Twoją skórę z największą starannością. Dbałość o standardy i stosowanie skutecznych metod pielęgnacji sprawiają, że każdy zabieg staje się szczególnym przeżyciem i pozwala uzyskać optymalne rezultaty. Profesjonalne kosmetyki BABORa w rękach wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji gwarantują widoczne i odczuwalne rezultaty zabiegów.

Przebieg zabiegu

Etap 1: Oczyszczanie

Początkiem skutecznej pielęgnacji jest dokładne oczyszczenie skóry.
Jest to niezwykle istotny element pielęgnacji, gdyż tylko idealnie oczyszczona skóra optymalnie przyjmuje substancje czynne zastosowane w dalszych etapach zabiegu.

Etap 2: Profesjonalna diagnoza skóry

Odwiedziny w Instytucie Kosmetycznym BABORa to wyjątkowe przeżycie. Tu możesz odetchnąć, odprężyć się, odzyskać energię, a równocześnie poczujesz, jak wartościowe składniki oraz efektywne techniki zabiegów pielęgnują Twoją skórę, odkrywają i budzą na nowo jej piękno.
Każdy zabieg jest indywidualnie dostosowywany do bieżącego stanu skóry, potrzeb pielęgnacyjnych i życzeń klientki.

Etap 3: Test witalności skóry

Test ma na celu sprawdzenie stopnia pobudzenia skóry po zastosowaniu maski rozgrzewającej i zidentyfikowanie obszarów, które wymagają mniej czy bardziej intensywnej pielęgnacji. Różny stopień reakcji poszczególnych obszarów skóry umożliwia optymalne dobranie produktów pielęgnacyjnych. Test witalności BABORa jest elementem wspierającym diagnozę skóry.  

Etap 4: Technika zmywania kompresami

Naprzemienne działanie ciepłem i zimnem. Podczas oczyszczania skóry, jak również pielęgnacji z zastosowaniem maski czy peelingu, produkty usuwane są ze skóry za pomocą kilku ciepłych kompresów. Ostatni kompres jest chłodny.
Zmywanie kompresami odbywa się tzw. techniką rolowania, specjalnie opracowaną przez firmę BABOR. Dzięki stymulacji punktów ucisku technika ta działa kojąco i relaksująco na skórę.

Etap 5: Koncentrat substancji czynnych BABOR FLUID FP

Zgodnie z założeniami BABORa substancje silnie skoncentrowane działają bardziej intensywnie. Koncentraty substancji czynnych gwarantują natychmiast widoczne i odczuwalne efekty, są dobrze tolerowane przez skórę i zapewniają specjalistyczną pielęgnację ukierunkowaną na różne rodzaje i potrzeby cery. Sterylne opakowanie i jednorazowa dawka kosmetyku to najbardziej optymalna forma pielęgnacji. Jako element zabiegu w Instytucie Kosmetycznym ampułki pozwalają uzyskać większą skuteczność pielęgnacji. Jako tygodniowa kuracja są również doskonałym wsparciem w pielęgnacji domowej.

Etap 6: Masaż

5 kroków do uzyskania promiennego wyglądu i pełnej równowagi - dzięki technice masażu BABOR Effective Touch. Każdy z poszczególnych ruchów, starannie do siebie dopasowanych, pobudza w skórze i organizmie procesy pożądane dla uzyskania optymalnego efektu pielęgnacji.
5 etapów doskonałego masażu:
Kontakt - Przygotowanie - Regeneracja - Pobudzenie - Przepływ!

Etap 7: Maska

Przedostatni etap pielęgnacji to maska, której nadmiar po upływie czasu działania usuwa się za pomocą kompresów, stymulując jednocześnie punkty ucisku.

Etap 8: Pielęgnacja końcowa

Jest to istotny etap, który sprawia, że możesz dłużej cieszyć się efektami zabiegu i zdrowym wyglądem skóry. W pielęgnacji końcowej stosuje się krem pod oczy oraz odpowiedni do stanu i potrzeb skóry krem pielęgnacyjny. Na życzenie klientki wykonuje się makijaż.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.