Fake Bake

Na czym polega opalanie natryskowe?

Podczas opalania natryskowego na ciało rozpylany jest płyn opalający w postaci mgiełki. Preparat ten zawiera składniki pielęgnujące skórę, minerały barwiące oraz substancję opalającą. Nakładany jest przy pomocy specjalnej maszyny przypominającej nieco wyglądem niewielki odkurzacz.

Dla kogo?

Z opalania natryskowego może skorzystać niemalże każdy. Jego główną zaletą jest brak niebezpiecznego, rakotwórczego promieniowania. Metoda ta daje natychmiastowe efekty, więc jest idealna dla osób, które pragną opalonej skóry na wielkie wyjście. Mogą z tej usługi korzystać kobiety w ciąży, nastolatki i osoby w każdym wieku.

Zalety opalania natryskowego

1. Ta metoda nie uszkadza skóry w takim stopniu, jak czyni to promieniowanie UV, tym samym wzrasta ryzyko zachorowania na nowotwory, zwłaszcza na raka skóry.
2. Opalanie natryskowe daje natychmiastowy efekt, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób pragnących uzyskać pożądany kolor skóry w jak najkrótszym czasie.
3. Płyny stosowane w tej metodzie mają właściwości pielęgnacyjne, ponadto można dowolnie wybrać kolor, jaki chcemy uzyskać.
4. Efekt jest bardzo naturalny.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.