Makijaż - przedłużanie rzęs

W naszym gabinecie wykonujemy makijaże:

 •     ślubne
 •     studniówkowe
 •     sylwestrowe
 •     okazjonalne

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest nowym, luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie Twoich naturalnych rzęs. Rzęsy pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Zabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do Twojej naturalnej "włosek po włosku". Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie! Nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug i grudek. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, czy uprawiających sport. Zabieg trwa ok. 2-4 godzin, w zależności od zamierzonego efektu.

Naturalne rzęsy rosną i wypadają cyklicznie.

Odpowiednio wklejona rzęsa wypadnie z naturalną, kiedy ta ukończy swój cykl życiowy. Po założeniu rzęs wypadanie jest bardziej zauważalne, gdyż są one dłuższe i ciemniejsze od naturalnych. Takie zachowanie rzęs jest naturalne bez względu na to czy są przedłużone czy nie. Rzęsy mogą utrzymać się przez około 2 miesiące jednak, aby pięknie wyglądały od 3 do 4 tygodni powinno się uzupełnić te, które w naturalnym cyklu wypadły. Można również zdjąć resztę za pomocą specjalnego preparatu, jeżeli nie chcemy kontynuować ciągłości przedłużania w naszym Salonie. Pod żadnym względem, nie należy usuwać sobie samemu tych, które pozostały, gdyż możemy uszkodzić rzęsy naturalne. Zdjęcie rzęs zajmuje od 20min-30min

Myscara

Zabieg polega na nałożeniu na naturalne rzęsy Klientki semi-permanentnego tuszu, który po wyschnięciu staje się wodoodporny, a jednocześnie jest praktycznie dowolny wygląd rzęs. Po okresie 3 tygodni MYscara powinna zostać zmyta w certyfikowanym salonie, po czym można ponowić zabieg. Co sprawia, że zabieg jest tak wyjątkowy?

 • przy zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji utrzymuje się na rzęsach do 3 tygodni!
 • rzęsy nie są nadmiernie obciążone,
 • aplikowany tusz jest lżejszy niż tradycyjny tusz do rzęs zachowując jego elastyczność,
 • produkt charakteryzuje się głęboką, naturalną czernią przy jednoczesnym zachowaniu giętkości niezbędnej do prawidłowego wzrostu rzęsy,
 • tusz jest całkowicie wodoodpArtykułorny,
 • nie są mu straszne deszcz, kąpiel, basen czy siłownia w zależności od ilości cieniutkich warstwach możliwe jest uzyskanie dowolnego wyglądu rzęs - od delikatnego podkreślenia do znacznego pogrubienia i zagęszczenia,
 • zabieg jest również naturalnym uzupełnieniem zabiegu przedłużania rzęs - dzięki zastosowaniu na dolnych rzęsach znika odwieczny problem "nierównego" zaakcentowania rzęs górnych i dolnych.

Wyobraź sobie, że będąc na urlopie, możesz pozwolić sobie na kąpiel w morzu bez obaw, że skończysz z oczami jak u pandy. I nie musisz pamiętać o codziennym tuszowaniu rzęs.

Makijaż ślubny

Każda Panna Młoda marzy o tym, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie. My potrafimy tego dokonać.
Makijaż wykonujemy profesjonalnymi kosmetykami firm. Makijaż jest bardzo trwały, a to sprawia, że Panna Młoda nie musi martwić się o poprawianie makijażu w trakcie uroczystości.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.