Masaże

ROLLETIC

Rolletic jest to profesjonalne urządzenie masująco - rehabilitacyjne, którego budowa oparta jest na tradycyjnej chińskiej metodzie. Masaż całego ciała na urządzeniu Rolletic oparty jest o zasady masażu limfatycznego, dzięki czemu zabieg taki ma różnorakie działanie:

 • Odchudzające oraz redukujące cellulit.
 • Masaż na urządzeniu Rolletic ma działanie wyszczuplające, dzięki specjalnie skonstruowanej maszynie i jej ergonomicznym kształtom dochodzi do efektywnego rozbijania tkanki tłuszczowej, poprawy krążenia krwi w organizmie i co za tym idzie ujędrnienia skóry całego ciała.
 • Poprzez masowanie całego ciała oraz dostosowanie długości masowania poszczególnych części ciała klient sam może zdecydować, której partii swojego organizmu poświęcić najwięcej czasu i uwagi.
 • Efekty działania są widoczne niezwykle szybko, już po kilku zabiegach można zaobserwować znaczną poprawę wyglądu skóry, jej elastyczności, redukcję większych obszarów cellilitu oraz ubytek zbędnych centymetrów.

Masaż odprężający krótki

Przeznaczony dla wyjątkowo zapracowanych i nie dysponujących dostateczną ilością czasu osób proponujemy masaż karku i obręczy barkowej - miejsc, które najczęściej bywają spięte i kumuluje się w nich stres. Za pomocą niezbyt długiego lecz bardzo intensywnego zabiegu możemy przywrócić tym okolicom ciała pełną sprawność i pozbyć się dokuczliwego bólu. Polecany szczególnie osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej.

Cennik: 20 min. 20zł

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek. Wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Masaż jest również integralną częścią odnowy biologicznej. Na podstawie badań i obserwacji stwierdzono, że spośród znanych metod masażu, masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu.

Cennik:
30 min. 50 zł
45 min. 70 zł
60 min. 80 zł
90 min. 100 zł

Masaż sportowy

Pomaga zmniejszyć bóle mięśniowe i przyczynia się do poprawy gojenia uszkodzonych włókien mięśniowych. Dzięki temu sportowiec może powrócić do treningu i osiągać lepsze wyniki. Kiedyś masaż uznawany był za luksus i kojarzony ze sposobem spędzania czasu wolnego przez kobiety. Obecnie stał się integralną częścią treningu sportowców. Został nawet wprowadzony jako część usług medycznych podczas igrzysk olimpijskich. Nie oznacza to jednak, że trzeba być sportowcem olimpijskim, aby korzystać z dobroczynnych skutków masażu.

Cennik: 45 min. 70 zł

Masaż antycellulitowy (modelujący)

Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkanowych. Do jego wykonania używa się specjalnie do tego celu dedykowanych kremów i oliwek. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż odchudzający polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą i źródłem wielu frustracji. Charakterystyczna "pomarańczowa skórka" umiejscawia się najczęściej w okolicach ud, pośladków i brzucha, rzadziej karku i przedramion. Nierówna i gąbczasta skóra to efekt złożonych zmian w budowie tkanki łącznej i zaburzeń mikrokrążenia. Narastający obrzęk zakłóca funkcje sąsiednich tkanek doprowadzając do zwłóknień. Przyczyną kłopotów jest często brak ruchu, złe odżywianie, a także zmiany hormonalne. Po wykonaniu serii masaży modelujących skóra staje się gładsza, bardziej jędrna i sprężysta. Promieniuje świeżością i witalnością.

Cennik:
45 min. 60 zł
60 min. 80 zł

Masaż relaksacyjny

Wywodzi się z masażu klasycznego. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Z tego powodu ruchy wykonywane przez masażystę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało.

Cennik:
45 min. 60 zł
90 min. 100 zł

Refleksoterapia (masaż stóp)

Niezwykle skuteczny w działaniu masaż stóp, pozwalający zrównoważyć przepływ energii w organizmie, a tym samym pobudzający własny leczniczy potencjał ciała i przywracający zdrowie. Polega na stymulowaniu meridianów (kanałów energetycznych znajdujących się w stopach przez które energia wszechświata krąży w narządach utrzymując ciało w harmonii), ich odblokowywaniu i umożliwieniu swobodnego przepływu energii. Refleksologia bazuje na wiedzy zaczerpniętej z akupunktury i akupresury, z tym że swym obszarem działania obejmuje jedynie stopy (oraz czasami też dłonie). Stopy, jako jedna z najwrażliwszych części ciała, są doskonałym miernikiem kondycji zdrowia człowieka, bowiem sygnalizują potencjalne choroby na długo przed ich faktycznym pojawieniem się. Dlatego masaż stóp jest zarówno formą diagnozy stanu zdrowia pacjenta jak i, niejako przy okazji, doskonałą formą relaksu.

Cena: 45-50 min. 50 zł

Drenaz limfatyczny

Drenaż limfatyczny to bardzo skuteczny rodzaj specjalistycznego masażu, pozwalający szybko udrożnić zalegający płyn limfatyczny w kończynach i tym samym zlikwidować obrzęki i wysięki pochodzenia limfatycznego.
Ręczny drenaż limfatyczny jest najskuteczniejszym zabiegiem w walce z obrzękami. Daje znaczną ulgę i przywraca właściwy wygląd Twoim kończynom.

Działanie i zalety drenażu limfatycznego:

 • bardzo szybkie efekty (pierwsze efekty widoczne i odczuwalne są prawie zawsze w przeciągu pierwszych 2 zabiegów!)
 • znacznie zmniejsza obwód spuchniętej kończyny
 • usuwa odczucie ciężkości kończyn
 • usuwa ból kończyn w wyniku obrzęku
 • usuwa odczucie przemęczonych nóg
 • usuwa nawet wieloletnie obrzęki
 • zmniejsza nawracające obrzęki nawet po długim czasie po zakończeniu serii masaży
 • wygładza skórę i zmniejsza cellulit w wyniku poprawy mikrokrążenia w skórze i tkance podskórnej
 • zabieg jest CAŁKOWICIE bezbolesny
 • jest delikatny i przyjemny w odczuciu
 • już 30-minutowy masaż całkowicie wystarcza w przypadku obrzęku nóg lub rąk

Cena: 30 min 60 zl

Masaż VIP

Masaż oparty na masażu klasycznym i relaksacyjnym z połączeniem zapachowych świec aromatycznych olejków, ale i spokojnej muzyki. Masaż ten przeznaczony jest dla osób ceniących sobie wygode ale przede wszystkim intymność.

Cena: 60 min. 100zl

REHABILITACJA

Zapraszamy również na wizyte z fizjoterapeutą. Polecamy zabiegi na takie schorzenia jak:

 • bóle kręgosłupa
 • złamania, zwichnięcia, skręcenia
 • zespoły przeciążeniowe
 • rehabilitacja osób z endoprotezami
 • rekonstrukcje ACL

Cena: 60-80zł

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.