Pielęgnacja ciała

Szybkie tempo, jakiego wymaga życie w dzisiejszych czasach sprawia, że nieczęsto zdarza nam się znaleźć chwilę wytchnienia, moment tylko i wyłącznie dla siebie. Spragnieni relaksu, odprężenia i czasu, kiedy możemy być naprawdę sobą, oczekujemy jednocześnie skutecznej pielęgnacji, która pozwoli zapewnić ciału witalność, zdrowy wygląd i nienaganną sylwetkę.

ZABIEGI FOCUS RF+

FOCUS RF+ to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.

Zabiegi FOCUS RF+ są przyjemne, całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.

Temperatura podczas zabiegu 45 – 60°C jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej.
LIFTING

*RF – powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągniecie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedz czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.
MODELOWANIE

*RF– dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz . Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RFopróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe.Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu.Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

ZASTOSOWANIE:

• redukcja cellulitu
• zmniejszenie tkanki tłuszczowej
• ujędrnienie ciała
• podniesienie pośladków
• wysmuklenie talii
• likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
• odmłodzenie rąk i stóp.

ZABIEG GUAM

Czym jest zabieg Guam?

Preparaty zawierające Algi GUAM®, nałożone na ciało, odżywiają skórę prawdziwym „morskim koncentratem", o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem. Unikalny skład błota GUAM® sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn, oraz poprawiają jego funkcjonowanie.

Jak działa zabieg?

Guam dzięki swojej unikatowej kompozycji działa wielokierunkowo:

 • Zmikronizowane algi - powodują usuwanie zgromadzonych przez lata "tłuszczów" w obrębie bioder, brzucha, ud, pośladków.
 • Oleje eteryczne - przyspieszają proces spalania nagromadzonych już "tłuszczów" i przeciwdziałają odkładaniu się "świeżych tłuszczów".
 • Fitoekstrakty - pobudzają system limfatyczny, powodują usuwanie toksyn z organizmu i zmniejszają objętość komórek tłuszczowych.
 • Peloidy morskie - poprzez silną remineralizację organizmu i jego odtoksycznienia powodują wzrost elastyczności i jędrności skóry.
 • Body wrapping - powoduje głębokie wchłanianie koncentratu guam oraz tzw. drenaż limfatyczny.

Jak wygląda zabieg?

Okład z GUAM wykonuje się na wybranych partiach ciała, na przykład na brzuchu, udach, pośladkach. Kosmetolog nakłada na ciało koncentrat, który zawiera ekstrakty roślinne i składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki i sole mineralne). Aby wzmocnić przenikanie do skóry dobroczynnych minerałów. Ciało zostaje owinięte w specjalną folię. Zabieg GUAM wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, łagodzi podrażnienia skóry oraz rozluźnia wszystkie mięśnie. Ponieważ podczas tego zabiegu ciepło wnika bardzo głęboko, jest doskonały dla tych pań, których organizm nadmiernie zatrzymuje wodę.

ZABIEGI marki BABOR

Aby jednocześnie spełnić wszystkie te potrzeby BABOR stworzył serię produktów, które zapewnią optymalną pielęgnację, niezwykłe doznania, ale i widoczne rezultaty.
BABOR SPA oferuje doznania wykraczające poza codzienną pielęgnację, pozwalając na nowo poczuć komfort bycia sobą.
Każdy zabieg to rozkosz szyta na miarę. Najpierw zapytamy, czego dziś potrzebujesz? A następnie znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pielęgnację BABOR SPA:

 •     SHAPING FOR BODY - modeluje sylwetkę
  • Wzmocnienie – Ujędrnienie – Idealne ciało

   Szybkie tempo, jakiego wymaga życie w dzisiejszych czasach sprawia, że nieczęsto zdarza nam się znaleźć chwilę wytchnienia, moment tylko i wyłącznie dla siebie. Spragnieni relaksu, odprężenia i czasu, kiedy możemy być naprawdę sobą, oczekujemy jednocześnie skutecznej pielęgnacji, która pozwoli zapewnić ciału witalność, zdrowy wygląd i nienaganną sylwetkę.

 •     ENERGIZING LIME MANDARIN - pobudza energię
  • Energia – Witalność – Świeżość

   BABOR SPA Energizing Lime Mandarin budzi wszystkie zmysły i dostarcza skórze energii. Wyciągi z komórek macierzystych gruszki szampańskiej chronią skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Owocowy aromat mandarynki i cytrusowo-gorzki zapach limetki działają orzeźwiająco. Dawka energii na cały dzień.

 •     RELAXING LAVENDER MINT - odpręża zmysły
  • Odprężenie – Łagodność – Ukojenie

   BABOR SPA Relaxing Lavender Mint cudownie odpręża i koi zmysły. Wyciągi z komórek macierzystych gruszki szampańskiej chronią skórę, również wrażliwą. Delikatne aromaty lawendy i mięty zapewniają dobre samopoczucie. Chwila wytchnienia tylko dla Ciebie.

 •     BALANCING CASHMERE WOOD - wzmacnia skórę
  • Ochrona – Wzmocnienie – Równowaga

   BABOR SPA Balancing Cashmere Wood wzmacnia skórę i zwiększa jej odporność. Wyciągi z komórek macierzystych gruszki szampańskiej wzmacniają komórki skóry, a delikatny drzewny aromat przywraca zmysłom wewnętrzną równowagę. Twoja nowa siła.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.