Ph formuła

Gama produktów na bazie kosmoceutyków przy współpracy doświadczeniu lekarzy. Unikalny system przebudowy wycelowany w problemy takie jak starzenie się skóry, wrażliwość skóry, trądzik, trądzik różowaty. W naszym gabinecie robimy zabiegi w oparciu o produkty:

phFormuła ANTI AGE- przeznaczony jest dla osób z typowymi objawami starzenia się skóry takimi jak: fotostarzenie, zmiany pigmentacyjne, szara i pozbawiona blasku skóra, zmarszczki mimiczne. Skład: kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, retinol, PH-DVC TM.

phFormuła ACNE: zapobiega stanom zapalnym oraz normalizuje problemy skórne. Wskazania: Trądzik klasy I, II, III, osoby ze skórą tłustą i trądzikową z nadmiarem serum oraz rozszerzonymi porami. Skład: kwas pirogronowy, kwas migdałowy, kwas salicylowy, PH-DVC TM, azelogicyna.

phFormuła CR1: Aktywny i skuteczny kompleks do skóry chronicznie zaczerwienionej z trądzikiem różowatym.Specjalnie opracowana formuła przeciw drobnoustrojom zmniejsza zaczerwienienia i zapobiega nawrotom.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.