Studio Margaret

Studio Margaret jest oficjalnym partnerem marki BABOR. Nasz oferta zawiera wszystko, czego w danej chwili potrzebuje Twoja uroda. Pozwól sobie na wyjątkowe przeżycia dzięki luksusowym kosmetykom marki BABOR.

BABOR jest w Niemczech liderem w branży kosmetycznej. Od momentu założenia przedsiębiorstwa przez biochemika Dra Michaela Babora w roku 1956 firma konsekwentnie zmierza ku innowacyjnym rozwiązaniom pozostając pionierem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji.
Od ponad 55 lat naukowcy z Działu Badań i Rozwoju firmy zgłębiają tajemnice natury i wykorzystują je w skutecznych kosmetykach, których jakość stanowi doskonałą synergię świata przyrody i nauki. Własny Dział Badań i Rozwoju jest od początku istnienia firmy jego najważniejszym filarem, dzięki któremu BABOR zajmuje wysoką pozycję w światowych rankingach firm kosmetycznych.

Naukowcy z różnych dziedzin, zatrudnieni w Dziale Badań i Rozwoju, współpracują z renomowanymi uczelniami, badaczami i specjalistami w dziedzinie masażu. Wyniki takiej kooperacji sprawiają, że zarówno produkty jak i metody pielęgnacyjne BABORa gwarantują najwyższy poziom zaawansowania i skuteczności – aby Twoja skóra była zdrowa, zadbana i wyglądała pięknie. Znakomita większość substancji czynnych stosowanych w kosmetykach jest pochodzenia roślinnego, często pozyskuje się je z kontrolowanych upraw biologicznych. Każdy produkt konsekwentnie realizuje założenia luksusowej pielęgnacji "made in Germany".

Na każdym etapie produkcji - od opracowywania receptury we własnych laboratoriach firmy, poprzez proces technologiczny, aż do wysyłki z centrum logistycznego kosmetyki poddawane są ścisłej kontroli.

Na tej stronie korzystamy z ciasteczek (cookies). Odwiedzając tę stronę zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek na twoim urządzeniu.